مجموعه بزرگ میلادنور یکی از لاکچری‌‌ترین و زیباترین تالارهای غرب استان تهران و جنوب استان البرز می‌باشد که در سال 1383 افتتاح گردیده و در سال 1396 بازسازی شده و با دیزاینی متفاوت و لاکچری میزبانی برتر از گذشته برای شما عزیزان می‌باشد.

همکاری با برترین سرآشپزها

میلادنور با همکاری بهترین سرآشپزها و با به کارگیری از بهترین روش‌های طبخ غذا در آشپزخانه‌‌ای مدرن و بهداشتی سعی در سرو بهترین غذاهای ایرانی و فرنگی برای پذیرایی از مهمانان را دارد.

 پارکینگ اختصاصی

مجموعه میلادنور دارای پارکینگ اختصاصی با ظرفیت 250 خودرو می باشد

 چهار سالن مجزا

مجموعه میلادنور دارای چهار سالن مجزا به مساحت 500 متر مربع می باشد که قادر به برگزاری مجالس تا 1500 نفر به طور همزمان است.

میلادنور اولین و تنها پکیج ارایه دهنده خدمات عروسی و مهمانی

میلادنور به عنوان اولین پکیج ارایه دهنده خدماتی نظیر: تالار، تشریفات، آتلیه عکاسی، مزون لباس عروس و سالن زیبایی در منطقه می‌باشد که عروس و دامادهای عزیز می‌توانند با خیالی آسوده و فارغ از استرس کلیه خدمات خود را از یک مکان تهیه کنند.

رضایت مشتریان از خدمات تالارهای پذیرایی 0
رضایت مشتریان از پکیج‌های عروسی 0
کیفیت خدمات نسبت به قیمت 0
qodef-team-image
مدیر تشریفات
امیر اروجی
qodef-team-image
مدیریت آتلیه
سعید جانفشان
qodef-team-image
مدیریت رستوران و مزون عروس
عادل حبیبی
qodef-team-image
مدیریت مجموعه تالار
میلاد محبی

15 سال سابقه میزبانی از مهمانان، تجربه‌ای ارزشمند برایمان فراهم آورده که می‌توانیم با استفاده از این تجربه، رویایی‌ترین شب زندگیتان را به واقعیت تبدیل کنیم. ظرفیت بالای مجموعه میلادنور امکان میزبانی از تمامی همایش‌ها، سمینارها، جلسات و مهمانی‌های ارگان‌های دولتی و غیر دولتی را فراهم کرده است. مجموعه میلادنور در بهترین مکان جغرافیایی بین استان تهران و البرز، در شهرستان ملارد، سه راه اندیشه واقع شده و این امر سبب دسترسی آسان مهمانان به مجموعه شده است.