برگزاری انواع جشن‌ها در مجموعه میلاد نور

 

مجموعه میلاد نور با بهره گیری از برترین متدهای روز دنیا در خدمت شما عزیزان می باشد.

برگزاری انواع مراسم عروسی، نامزدی، عقد و حنابندان

مطمئنا اولین دغدغه ی هر عروس و دامادی ، تعداد بالای میهمانان و ظرفیت تالار مورد نظرشان می باشد،که مجموعه میلاد نور این دغدغه و نگرانی را از ذهن شما دور می کند.

چرا که سالن های این مجموعه آمادگی پذیرایی از میهمانان عزیز تا تعداد 1000 نفر را دارا می باشد و شما با خیالی آسوده و آرامش خاطر به نکات و معیار های دیگر مراسم عروسی خود می پردازید.

salon22

اتاق عقد:

در مجموعه میلاد نور ،مراسم عقد بسیار متفاوت برگزار می شود.

در فضایی باز و لاکچری همراه با خنچه ی عقد آینه ای و سیلور در کنار گل آرایی با شکوه ، که بی شک تمامی میهمانان خیره به این زیبایی می شوند.

مه مصنوعی:

بدون شک رقص دو نفره ی عروس و داماد از بهترین و مهمترین قسمت های مراسم عروسی برای میهمانان می باشد،پس چه زیبا و جاودانه تر اگر که همراه با مه مصنوعی وآتش بازی باشد.

اجرای این آیتم یکی از ماندگارترین فضاها را در شب عروسی، برای شما  به یادگارخواهد گذاشت.

بار شمع :

بار شمع که در واقع از تعداد زیادی شات های شمع شکل گرفته و اجرای آن در هر سالن به صورت مجزا، مراسمتان را بسیار با شکوه می کند به ویژه اکر شمعدانی میز های پذیرایی نیز در این زیبایی شریک باشند.

بار کیک:

به صورت طاق طلایی همراه با آتش بازی ست که در فضایی تاریک جاوه ای چندین برابر به مراسم شما عزیزان می بخشد.

بار شکلات:

آبشاری از شکلات داغ به همراه میوه های اسلایس شده نظیر توت فرنگی ،موز و … می باشد که هم جنبه ی تشریفاتی دارد و هم پذیرایی.

گل آرایی:

شامل گل آرایی ورودی، گل آرایی جایگاه عروس و داماد، گل آرایی میزهای پذیرایی، گل آرایی میز شام عروس و داماد و گل آرایی خنچه عقد

که همگی به صورت طبیعی و فانتزی – کلاسیک قابل اجرا هستند.

میوه آرایی :

میوه آرایی به صورت بار میوه اجرا می شود که در واقع میوه های مورد نظر فصل نظیر آناناس، هندوانه و … آراسته می شود و بار میوه ای شکل می گیرد که جنبه ی تشریفاتی دارد.

آتش بازی:

اتش بازی سرد و کهکشان گرم هنگام ورود و خروج اجرا می شود که صد در صد در زیبایی مراسم عزیزان بی تاثیر نخواهد بود.

ghaza-meno

برای برگزاری مراسم های عروسی،نامزدی،عقد،تولد و …به مشتریان عزیز پیشنهاد می کنیم انتخاب حداقل دو نوع غذا را مد نظر داشته باشند که بر پایه ی دو مدل برنج می باشد،چرا که بهتر است یک مدل غذا با گوشت و دیگری با مرغ سرو شود.

در این صورت تنوع غذایی بالاتر است و میهمان شما قدرت انتخاب بیشتری برای سرو غذا دارد.

به عنوان مثال منوی غذایی کباب لقمه مخصوص زعفرانی یا نگین دار به همراه جوجه کباب مخصوص زغفرانی و یا vip می تواند انتخاب خوبی باشد.

چرا که در عین داشتن دو نوع غذای متفاوت،از لحاظ اقتصادی نیز به صرفه می باشد.

در صورتی که بخواهید غذاهایی که برای مراسمتان سرو می شود کاملا متفاوت و کمی مجلل تر باشد،منوی غذایی باقالی پلو با گوشت بره و در کنارش جوجه کباب مخصوص  زعفرانی و یا زرشک پلو با مرغ و .. را بهتون پیشنهاد می کنیم.

همانطور که آگاه هستید غذای باقالی پلو با گوشت بره یکی از لذیذ ترین و خوش خوراک ترین غذاها محسوب می شود که انتخاب آن برای منوی غذایی خالی از لطف نیست.

همینطور که پیش بروید،بسته به هزینه ای که شما عزیزان برای مراسم خود در نظر دارید،منوهای غذایی متفاوت و متنوع تری را می توانیم بهتون پیشنهاد دهیم تا خاطره ای دلچسب با سرو غذاهای مجموعه میلاد نور برای همیشه برایتان تداعی گردد.