برگزاری انواع سمینارها و کنفرانس‌ها

 

مجموعه میلاد نور با هدف هرچه بهتر برگزار شدن جلسات و ایونت های کاری و اداری،افتتاحیه و رو نمایی از محصولات،سمینار و همایش های داخلی – خارجی در خدمت شما عزیزان می باشد.

مجموعه میلاد نور این افتخار را داشته تا جلسات و ایونت ها و افتتاحیه هایی از قبیل:

  • برگزاری جلسات و سمینارهای سپاه
  • برگزاری افتتاحیه نمایندگی ال جی
  • برگزاری تمامی اتحادیه های شهرستان ملارد
  • برگزاری مراسم انجمن حمایت از زندانیان شهرستان ملارد
  • برگزاری مراسم حمایت از معلولین شهرستان ملاردو …

را به طور رسمی برگزار کند…

چرا که مجموعه میلاد نور ،بزرگترین تالار در سطح منطقه می باشدکه آمادگی هر نوع مراسم و پذیرایی تا ظرفیت  1000 نفر را می تواند عهده دار باشد.

dast-seminar

عموما در چنین مراسم هایی ،بسته به نوع مراسم و با توجه به اینکه میزبان،چه هزینه و امکاناتی را برای مراسم خود در نظر دارد،منوی غذایی پیشنهاد می شود.
به طور مثال برای برگزاری جلسات و ایونت های ساده تر،انتخاب یک نوع غذا کفایت می کند.مثل کباب لقمه مخصوص زعفرانی و یا نگین دار،جوجه کباب مخصوص زعفرانی و یا vipو …
هر چه مراسم رسمی تر برگزار شود و حائز اهمیت باشد،باید تنوع غذایی را نیز در نظر داشت تا بتوانید میزبان خوبی برای همکاران و عزیزان خود باشید.
به طور مثال برای باشکوه تر برگزار شدن قرارهای کاری خود،منوی غذایی باقالی پلو با گوشت بره به همراه جوجه کباب مخصوص زعفرانی و یا زرشک پلو با مرغ و … را انتخاب کنید که به مراتب ،با انتخاب چنین غذاهایی ،می توانبد مراسمتان را خیلی رسمی تر و مجلل تر برگزار کنید.

در برگزاری چنین مراسم هایی با افزودن دو یا سه نوع از آپشن های منوی خدمات می توانید جلوه ای زیباتر و رسمی تر به مراسم خود ببخشید،تا مراسم شما کاملا بی عیب و نقص برگزار شود.

یکی از این نوع خدمات،انتخاب گل آرایی میز های پذیرایی ست که می تواند نگاهی خیره کننده و زیبا در ذهن مخاطب شما ایجاد کند،چرا که گل آرایی مجموعه میلاد نور کاملا طبیعی و فانتزی- کلاسیک اجرا می شود.

انتخاب آپشن سیستم صوتی و گوینده و مجری برای یک سری از افتتاحیه ها نیز بی تاثیر نیست و صد در صد هدایت مراسم شما از این طریق خیلی کامل تر و تاثیر گزار تر خواهد بود.

حتی در بعضی از همایش ها و کنگره ها می توانید از فضای باز و لاگچری مجموعه نیز استفاده کنید…

با در نظر داشتن آپشن فضای باز ،بدون شک میهمانان احساس راحتی و آرامش را نیز در حین مراسم کاری تجربه خواهند کرد…