برگزاری مراسم های ترحیم، سالگرد و یادبود

 

مجموعه میلاد نور سعی دارد تا با برترین و به روز ترین خدمات و متد های روز دنیا در خدمت شما عزیزان باشد.
tarhim1

برای برگزاری مراسم های ترحیم، سالگرد و یادبود و …به شما چند منوی غذایی را پیشنهاد می کنیم تا هم مراسم خوب و زبانزدی را نزد میهمانان  داشته باشید و هم از لحاظ اقتصادی برای شما عزیزان به صرفه باشد.

معمولا انتخاب یک نوع غذا برای این چنین مراسم هایی کفایت می کند.

شما می توانید با انتخاب یک نوع غذا،اما با کیفیتی بی نظیر،مراسم خود را به خوبی و اطمینان خاطر برگزار کنید.

به عنوان مثال، ما به شما کباب لقمه مخصوص زعفرانی،جوجه کباب مخصوص زعفرانی،کباب لقمه نگین دار زعفرانی و یا جوجه کباب vip  را پیشنهاد می دهیم.

البته انتخاب دست شماست و شما می توانید برای برگزاری چنین مراسم هایی دو یا حتی سه نوع غذا رو هم در نظر داشته باشید.

که معمولا ما برای انتخاب دو نوع غذا ,باقالی پلو با گوشت بره به همراه جوجه کباب مخصوص زعفرانی و یا vip ،یا زرشک پلو با مرغ را پیشنهاد می کنیم.

اما این را هم در نظر داشته باشید مراسم هایی نظیر ترحیم و سالگرد، هر چه ساده تر و به دور از تشریفات برگزار شود ، زیباترو با شکوه تر خواهد بود. به همین خاطربه انتخاب دو نوع غذا بسنده کنید بهتر است.

با انتخاب چند آیتم ،مراسم خود را با شکوه هر چه تمام تر برگزار کنید.

 

بار شمع:

استفاده از بار شمع که از تعداد زیادی شات های شمع شکل گرفته، می تواند انتخاب مناسبی برای  فضا سازی مراسم باشد.

در فضای نسبتا آرام سوگواری ، اگر سر میزهای پذیرایی،شات های شمعدانی ها و بار شمع سالن روشن باشد ، ناخودآگاه آرامش به میزبان و میهمانان القا می شود.

نورپردازی:

شما می توانید با در نظر داشتن آبتم نورپردازی، فضا سازی بسیار مناسبی داشته باشید ،البته این فضا سازی در کنار استفاده از بار شمع نتیجه ای چندین برابر و مطلوب به شما خواهد داد.

گروه نوازندگان سنتی:

انتخاب آیتم نوازندگان سنتی در کنار دف نوازی، می تواند انتخاب بسیار به جایی باشد،جدا از اینکه نوازندگان این مجموعه با مهارت هر چه تمام می نوازند، نواختن سازهای سنتی ،خود به تنهایی ، می تواند نماینده برقراری آرامش در برگزاری مراسم باشد.

مداحی:

همچنین می توانید با انتخاب مداحی شایسته ،نگرانی بابت هدایت مراسم را از خود دور کنید.