مجموعه میلاد نور با هدف بکارگیری بهترین و برترین متدها , سعی دارد مراسم شما عزیزان را به بهترین شکل ممکن برگزار کند.

برای برگزاری مراسم هایی همچون ضیافت،ولیمه،دورهمی و …،ما با معرفی چندین منوی غذایی و آپشن های خدماتی  ، سعی بر این داریم تا در برگزاری مراسم های شما عزیزان با توان هر چه بهتر و بیشتر در خدمت باشیم.

در انتخاب منوی غذایی، اولویت اول را برپایه نوع مراسم می گذاریم ، به این صورت که می خواهید مراسم شما تا چه حد ساده یا مجلل برگزار شود.

اولویت بعدی بدون شک هزینه ای ست که شما برای برگزاری این مراسم در نظر دارید.

حال ما به معرفی چند منوی غذایی می پردازیم،از نوع ساده تا کمی متنوع تر و مجلل تر…

معمولا انتخاب منوی غذایی کباب لقمه مخصوص زعفرانی یا کباب لقمه نگین دار زعفرانی،جوجه کباب مخصوص زعفرانی یا جوجه کباب vip، زرشک پلو با مرغ و …را بهتون پیشنهاد می کنیم.

اگر که در نظر داشته باشید کمی مجلل تر و رسمی تر پذیرایی کنید می توانید از منوی غذایی باقالی پلو با گوشت بره و در کنارش کباب لقمه مخصوص یا نگین دار،جوجه کباب مخصوص یا vip، زرشک پلو با مرغ استفاده کنید.

به همین ترتیب شما می توانید منوهای غذایی خود را رفته رفته مجلل تر انتخاب کنید.

ghaza-meno
gol-aray111

شما می توانید با انتخاب تعدادی از آیتم ها ، حال و هوایی متفاوت به مراسم خود ببخشید.

ما در اینجا قصد داریم با معرفی  چند منوی خدماتی ، در برگزاری مراسم شما به صورت ویژه و رقم زدن شبی به یاد ماندنی سهیم باشیم.

گل آرایی ورودی و میزهای پذیرایی می تواند گزینه ی خوبی برای مراسمتان باشد، چرا که  سبک گل آرایی مجموعه میلاد نور، کاملا به صورت طبیعی و فانتزی – کلاسیک اجرا می شود و همین امر، پیچیدن عطر خوش و دلچسب گل ها را در فضای سالن  به همراه  دارد.

از عطر خوش گل های طبیعی که بگذریم،می توانیم شمع آرایی و بار شمع را به روی میزهای پذیرایی و در سالن داشته باشیم.

انتخاب این آیتم بسیارمراسم را با شکوه و زیبا جلوه می دهد و در حین فضای تجملاتی که در مراسم حاکم می شود، دنیایی از آرامش و زیبایی را به همراه دارد.

همچنین شما می توانید از فضای باز و بی نظیر مجموعه میلاد نور نیز استفاده کنید.

مطمئنا انتخاب این آیتم برای میهمانان جذاب و ومفرح بخش می باشد و شما می توانید با انتخاب چند گزینه ی ساده ، شبی فراموش نشدنی را برای عزیزانتان رقم بزنید.

یکی از زیباترین آپشن ها، اجرای بار کیک به همراه آتش بازی ست که تصویری بسیار به یاد ماندنی را در ذهن میهمانان شما ایجاد می کند.

اگر شما در مراسمتان سرو کیک نیز داشته باشید، ما حتما بهتون آیتم بار کیک به همراه آتش بازی را پیشنهاد میکنیم.

بسته به نوع مراسم ، شما میتوانید در کنار همه ی این آپشن ها، ازموزیک و دی جی و نورپردازی نهایت استفاده را ببرید تا مسیر میهمانی و مراسم شما ، به سمت تکامل و شادی پیش برود.